Mutlu Velilerimizin Görüşleri

Merve Özer

2 yıldır yuva sıcaklığını, huzuru, mutluluğu hissettirdiğiniz için teşekkürler.

Sema Zengin

Çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet edebildiğim ve verdiğiniz eğitime gözüm kapalı güvenebildiğim için şükür sebebimsiniz.

Tuğba Gönüllü

Okulunuzu çok seviyoruz kızım da severek gidiyor eğitimi yemekleri sevgisi çocuklarla ilgisi her şeyiyle mükemmel.Özellikle İlknur öğretmenimizi çok seviyoruz onun gibi ilk öğretmene sahip olduğumuz için ok şanslıyız umarım çocuklarımızı kendisi mezun eder.

Aşina Pınar

2 çocuğumu da Yasemin Düşler Bahçesi`ne gönderiyorum.Oldukça memnunum. Her açıdan çocuklarımdaki gelişimin ve mutluluğun farkındayım. Hem yönetim olarak hem öğretmenler olarak kendi evlatları gibi önemseyip son derece ilgili ve bilimsel açıdan da tatmin edici yaklaşımları için ayrıca müteşekkirim. Çoook teşekkürler.Yasemin Düşler Bahçesi..

Yasemin Yaşa

Farklı sebeplerden dolayı 5 kez kreş değiştirmiş bir veli olarak, tecrübe ettiğimiz okullar içinde kesinlikle en iyisi diyorum. Çok keyifli, bol etkinlikli bir yıldı bizim için. Öğretmenlerimizin özverisinin, okul saatlerinin çok dolu dolu geçmesinin bir şahidi olarak, tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

Siz de Görüşlerinizi İletebilirsiniz